Bir Sayfa Seçin

Ekşi Sözlük ve diğer platformlarda yer alan başlıklar Öğrenci velilerini verecekleri kararlar bağlamında ciddi anlamda etkileyebiliyor. Kanada İlkokulu gitgide azalan şikayet oranlarıyla bu konuda da dikkat çeken bir eğitim kurumu.

Çift sözlük ve diğer platformlarda yeralan şikayetler servis sorunlarından sınıflarda eğitim gören öğrenci sayısına kadar çok farklı kategoriler altında incelenebiliyor.

Okulun hiç kuşkusuz öne çıkan ve fark yaratan özelliklerinden biri ise sosyal olanaklara ve özellikle dil eğitimine hayli önem vermesi. Bu sayede Kanada İlkokullu, Türkiye’de dünya standartlarını yakalayan az sayıdaki eğitim kurumundan biri olarak adından söz ettiriyor.

Gelecek yüzyılın eğitim modeli sloganıyla yola çıkan okul gençlere çift dilde eğitim vererek Ve her şeyden önemlisi iki diploma olanağı sağlayarak daha sonraki eğitimlerine eğer isterlerse yurt dışında rahatlıkla devam edebilmeleri için avantaj yaratıyor.

Çok dilli ve kültürlü olarak eğitim alan öğrenciler doğal olarak daha mutlu ve geleceğe karşı daha sağlam adımlarla ilerleyen bireyler olarak hazırlanıyorlar.